Hittade du inte vad du letade efter på vår site? Kontakta oss!

Order och Kundservice

Order Chryso-produkter

order@chryso.se

+46(0)31-352 50 80

Order GCP-produkter

order.hbg@gcpat.com

+46(0)31-352 50 80

Försäljning Chryso

Marcus Hermansson
Teknisk försäljning

marcus.hermansson@chryso.se
+46(0)31-352 50 87

Fredrik Larsson
Teknisk chef

fredrik.larsson@chryso.se
+46(0)31-352 50 89

Thomas Orrbeck
VD och Försäljningschef Betongtillsatser

thomas.orrbeck@chryso.se
+46(0)31-352 50 82

Försäljning GCP

Dennis Bergfalk
Technical Sales Manager – De Neef & Betec – Nordic

dennis.bergfalk@gcpat.com
+46(0)702 58 17 86

Henrik Carlsson
Technical Sales Specialist- Vattentätning – Preprufe

henrik.carlsson@saint-gobain.com

+46(0)703 23 15 31

Anders Mattsson
Försäljningschef Vattentätning

anders.mattsson@gcpat.com
+46 (0)725 00 61 15

Administration

Elvira Osadolor
Kundservice och Inköpskoordinator

elvira.osadolor@chryso.se
+46(0)31-352 50 86

Ginny Nilsson
Ekonomiansvarig

ginny.nilsson@chryso.se
+46(0)31-352 50 82

Linnéa Hagberg
Marknadskoordinator

linnea.hagberg@chryso.se
+46(0)31-352 50 83

Oscar Winther
Lager och Logistik

oscar.winther@chryso.se
+46(0)31-352 50 84

Thomas Orrbeck
VD

thomas.orrbeck@chryso.se
+46(0)31-352 50 82

Kontakta oss via mail

Att ge dig med den information du behöver för att framgångsrikt supporta dina projekt är vår prioritet. Vänligen fyll i kontaktformuläret nedan så kontaktar en representant dig inom kort.

Contact Swedish